GÜNGÖREN RENKLİ CAM BALKON: 0537 459 29 93
Güngören renkli cam balkon modellerimiz ile balkonlarınızda yaz aylarının kavurucu sıcağından korunabilirsiniz.Renkli cam balkon modelleri mercan görevi üstlenerek güneş ışınlarını dışarıda muhafaza etmaktadır.Dolayısıyla renkli cam balkon modelelri balkonların serin kalmasında en etkili bir modeldir.
GÜNGÖREN CAM BALKON TAMİRİ: 0537 459 29 93
Güngören Cam Balkon Tamircisi Volkanlarpen Arızalı olan Katlanır cam balkonlarınızın tamirlerini yaparak servis vermektedir.Güngören cam balkon tamiri servis alanlarımız şöyledir.Fitil Değiştirme, Cam Balkon Tekerlek Tamiri, Cam Balkon Kanat Ayarı, Cam Balkon Genel Bakım Onarım İşlerinizi Soronsuz Yaparak Teslim Ediyoruz...
GÜNGÖREN KATLANIR CAM BALKON: 0537 459 29 93
Güngören Katlanır Cam Balkon Sistemlerimizin Tamamını Kendi Üretim Atölyemizde üreterek Montaj Yapmaktayız.Birinci Elden Güngören Ucuz Cam Balkon Yaptırmanın Adresi Volkanlarpen Cam Sistemleri Firmasıdır.
GÜNGÖREN FIRATPEN PVC PENCERE: 0537 459 29 93
Güngören Fıratpen Bayisi Firmamız özelliğini kaybetmiş Pvc Pencere Ve Kapılarınızı Fıratpen Mpdelleri ile değiştirerek hizmet vermektedir.En Uygun ve Taksitli Fıratpen pencere sistemleri için bizi aramanız yeterli olacaktır...
GÜNGÖREN PİMAPEN SİNEKLİK : 0537 459 29 93
Güngören Pİmapen Sineklik Modellerimiz ile yaz kış yaşadığınız mekanlarınızı Haşerelere karşı güven altına almaktayız.Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan uçucu haşereler sizi ve yetişme çağında olan çocuklarınızı hastalık bulaştırmaları çok kolay olmaktadır.Sağlıklı bir yaşam odası için sineklik sistemleri en akılcı çözüm yoludur... .
GÜNGÖREN OFİS CAM ARA BÖLME: 0537 459 29 93
Güngören ofis cam ara bölme sistemlerimiz ile ofis katlarınız da yeni yaşam odalarını inşaa etmekteyiz..Kaliteli bir iş gücü için ofis bölme sistemlerini tercih etmelisiniz. Ofis bölme cam sistemlerimizde özellikle kullandığımız lamine cam modellerimiz güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmaktadır....
GÜNGÖREN TERAS CAM BALKON MODELLERİ: 0537 459 29 93
Güngören teras kapatma modellerimiz ile yeni yaşam alanları olan teras katları dört mevsim kullanılabilir hale getirmekteyiz.Özellikle yeni moda otomatik teras kapatma sistemlerimiz ile şıklığı teras katlarınıza kazandırmaktayız. Cam teras kapatma modellerimiz ile yaz kış kullanım kolaylığı sunmaktayız...
GÜNGÖREN CAM KAPI FİYATLARI: 0537 459 29 93
Güngören cam kapı modellerimiz ile iş yerlerinizin havasını değiştirmekteyiz. Cam kapı modellerimizin tamamı 10 mm kalınlıklarda ve kırılmaz cam olarak uygulanmaktadır.Özellikle cam kapı modelllerimizden sürgülü cam kapı ile yer işgalinden tamamen kurtulabilirsiniz...

Güngören Balkon Kapatma

Güngören Balkon kapatma firması Volkanlarpen Cam balkon ürünleri yada pimapen panjur modelleri ile evlernizin balkonlarını kapatarak güven altına almaktadır.

Güngören yetkili cam balkon bayisi olarak istediğiniz tarzda ve renkte balkonlarınızı kapatmaktayız.Balkon kapatma işleriniz için firmamızla iletişime geçerek ücretsiz keşif yaptırabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Güngören Balkon kapatma modellerinde cam balkon sistemleri artık sıkça tercih edilen bir ürün olarak pvc ürünlerinin önüne geçmiştir.

Nedir cam balkon? Cam balkon Nasıl çalışır?Cam balkonlar Dayanıklımıdır? gibi tüm sorularınızın cevabını aşagıdaki yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz...

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar temperlidir.Temperlenen cam nedir? çok yüksek derecede ısıtma ve soğutma işleminden geçen camlar ; darbelere, ısı kaybına ve kırılmalara karşı çok daha dayanıklı olması için yapılan bir genleştirme işlemidir,yani camlar araba camları gibi havalı camlar olarak üretilmektedirler.
Olası çok güçlü bir darbe karşısında kırılmaları çok zordur, kırılsalar bile kesici olmayan parçacıklar halinde dağılması sebebiyle(Araba camı, Uçak camı,...vb gibi) kişiye zarar vermez.Kesici özelliği tamamen ortadan kalkarak hiçbir canlıya zarar verici bir unsur oluşturmazlar.

Güngören Cam Balkon Hizmet Alanlarımız.

Güngören Cam Balkon,Güngören Katlanır Cam Balkon,Güngören Sürgülü Cam Balkon,Güngören Camdan Balkon,Güngören Cam Bölme,Güngören Ofis İçi Cam Bölme,Güngören Cam Balkon Kapatma Sistemleri,Güngören Cam Paravan,Güngören Fıratpen cam balkonGüngören camcı,Güngören Cam Balkon Servisi,Güngören Cam Balkon Tamiri,Güngören Katlanır Cam,Güngören Teras KapatmaGüngören Renkli Cam Balkon,Güngören Camdan Balkon Modelleri,Güngören Pimapen Cam Balkon,Güngören Teras Camlama,Güngören Cam Korkuluk,Güngören Camlı Küpeşte,Güngören Cam Tavan,Güngören Cam Kapı,Güngören Cam Duşakabin,Güngören Cam Kapı Modelleri,Güngören Balkon Camlama,Güngören Cam Firmaları,Güngören Cam Balkon Fiyatları,Güngören Katlanır Cam Modelleri Fiyatları,Güngören 2017 Cam Balkon Fiyatları,Güngören Cam Balkon Bayi,Güngören Katlanır Cam Bayi,Güngören Sürgülü Cam Balkon Bayi,Güngören Camdan Balkon Bayilerİ,Katlanan Cam Güngören,Güngören Eşikli Cam Balkon,Güngören Eşiksiz Cam Balkon,Güngören Cam Çatı,Güngören Cam Ürünleri üzerine Hizmet Vermekteyiz...
 
Cam balkonlar nasıl kullanılırlar?

Cam balkolar sürgülü çalışarak kullanırlar, üstte ve altta ikişer adat toplamda dört adet teker(rulman)ile harek kazanarak sürme ile çalışırlar. .Sürgülü çalışan cam balkonlar bir naktada toplanır ve ister sağ,ister sol bu balkonunuzun konumuna istinaden yer değiştirir ve arka arkaya toplanıp katlanarak görevini kusursuz yerine getirir.
Cam balkonların katlanabilir olması balkanlarınızda fazla yer kaplamaktan ziyade yer tasarrufu kazandırarak kullanmış olduğunuz alanınızı genişleterek ferah bir ortam sunar,pimapen vb ürünler gibi görüntü kirliliği oluşturmazlar,dört mevsim koşullarında çok rahat kullanılabilirler,hiçbir yalıtım problemi oluşturmazlar,cam balkonlar mevzuata uygun yasal bir cam sistemidir.

Cam balkon pahalı bir ürünmüdür? 

Cam balkonlar kesinlikle düşündüğünüz gibi pahalı bir ürün değildir.Bildiğiniz üzere eskiden balkonlar pimapen yada panjur  ürünleriyle kapatılmaktaydı.
Pimapen ve panjur fiyatları ortalaması üzerinden düşünürseniz yüzde 10 gibi bir fiyat farkı ile artık balkonlarınızı seyir keyfi yapabileceğiniz cam balkonlarla kapatarak balkonunuza zenginlik kazandırabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları yaptıracağınız yerin m2 olarak yer ve yüksekliklerine göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları kaliteli ve kalitesiz olarak(yerli cam,ithal cam)ayırmak gerekir.Piyasada ver olan ithal camlar fiyat esnekliği gibi bir durumu ortaya çıkarmıştır.
Katlanır Cam Balkon Fiyatları m2 olarak hesaplanmaktadır.M2 birim fiyatları 160 ile 220 tl arasında değişmektedir.

Katlanır vitrin cam(Asmalı boy cam)eşiksiz cam balkon sistemleri içinde m2 birim fiyatı 200 ile 350 tl arası değişmektedir.

Volkanlarpen Güngören Katlanır Cam Balkon Fiyatları firması olarak İstanbul Katlanır Cam Balkon Fiyatları birim fiyatımız 180 tl ve 200 tl arasındadır.

Kafe dış cepheleri ve girişleri için Asmalı Eşiksiz Katlanır Cam Balkon Fiyatlari birim fiyatımız 350 tl dir.  

 Güngören Balkon Kapatma  Güngören Balkon Kapatma


  Güngören Balkon Kapatma